1047-1_edited.jpg

Svadobné šaty

Požičovňa a predaj

V svadobnom salóne St Valentino ponúkame na výber z viac ako 70 modelov svadobných šiat. Tie sú vyrábané v európskych manufaktúrach značiek Nicole Spose, Vanilla Sposa, Mary Bride a Viva Deluxe.

Poplatok za skúšanie

Skúšanie svadobných šiat je spoplatnené poplatkom 15 Eur v čase otváracích hodín za plnej prevádzky. Za poplatok 25 Eur je možné sa objednať na skúšanie v sobotu (9:00-12:00) alebo mimo otváracích hodín okrem nedele. Poplatok za skúšanie Vám nakoniec bude odpočítaný z ceny šiat, ak nájdete u nás tie pravé.

Občerstvenie

Počas skúšania svadobných šiat Vám ponúkame občerstvenie, vodu s citrónom, čaj, alebo kávu a novinkou sú ručne vyrábané čokoládky a pralinky od našej Janky (jankina.sk)

Kedy vyberať svadobné šaty?

Ideálnym časom pre výber svadobných šiat je 6 mesiacov pred termínom svadby, keďže musíme počítať s dodacou dobou a úpravou šiat na mieru.

Dodacia doba šiat

Prí kúpe svadobných šiat sa zloží záloha vo výške 50% z ceny šiat. Dodacia doba je zvyčajne 8-12 týždňov. Pri expresnom dodaní (4 týždne) sa cena šiat navýši o 20%.

Úprava na mieru

Zvyčajne jeden až dva týždne pred svadbou prebieha skúška a finálne úpravy Vašich šiat tak, aby Vám sedeli ako uliate a spĺňali všetky Vaše predstavy. Pri zapožičaní svadobných šiat je úprava zahrnutá v cene požičovného. Ak ste si šaty kúpili, poplatok za ich úpravu je od 40 do 60 Eur.

Vyzdvihnutie a vrátenie šiat

V prípade, že si šaty požičiavate, vyzdvihnutie šiat  prebieha štvrtok/piatok a vrátenie pondelok/útorok. Za každý deň omeškania účtujeme poplatok 3,50 Eur. Ak ste si šaty u nás zakúpili, môžete si ich vyzdvihnúť kedykoľvek Vám to vyhovuje.

 

+421 940 836 086

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by St. Valentino.